Nieuwe badjas voor coole gamers
zijn de ideale kledingstukken om thuis te dragen, als je een luie dag hebt waarop je niets hoeft te doen. Weet je wat kinderen (vooral jongens) het liefste doen op zo’n dag? Gamen! Hoe leuk is het dan om een kinderbadjas met game-thema te kopen?
Nieuwe tienerbadjas
Voor tieners is het soms lastig om goede kleding te vinden. Kinderkleding vinden ze niet meer altijd leuk, maar voor de volwassenenafdeling zijn ze nog net te klein. Wij hebben gelukkig een paar mooie badjassen, speciaal voor tieners in ons assortiment. Deze nieuwe badjas met controllers is daar één van.
De en gemaakt van fleece. Er staan dus plaatjes van controllers op, al durf ik niet precies te zeggen van welke console, haha. Voordat je deze koopt, is het waarschijnlijk handig om even te checken hoe de controller van jullie spelcomputer eruitziet. Je moet er toch niet aan denken dat je jouw Playstation-fan een met Xbox controllers geeft!
Chillen in fleece
Een is altijd handig om in huis te hebben. Fleece is heel lekker zacht en warm, dus zeker als je kinderen het snel koud hebben, of lang stilzitten (bijvoorbeeld bij het gamen), dan is het de ideale stof om te dragen op koudere dagen. Zelf trek ik mijn fleece badjas vaak direct aan nadat ik uit bed stap, zodat ik de warmte van mijn dekens nog wat langer vast kan houden.
Fleece heeft wel een nadeel: het voelt niet zo lekker aan als het nat wordt. Fleece is waterafstotend, dus als je het direct na het douchen draagt, dan wordt dat heel snel klam. Zoek je een badjas voor het douchen, of om mee te nemen naar het zwembad? Dan kun je beter even zoeken naar een . Daar hebben we er ook genoeg van!
Andere gamer-badjassen
Deze nieuwe tienerbadjas is niet de eerste badjas voor gamers die we in huis hebben. We hebben ook al een hele tijd twee gave kinderbadjassen met allemaal game-termen erop. Deze is te krijgen in het blauw en het zwart en er staan woorden op als “Game over” en “Play again”. Het zijn badjassen met een mooie sjaalkraag, die dus heel lekker warm om je nek heen zitten!
Mochten je kinderen toevallig dol zijn op het spelletje Fortnite, dan heb ik nog een andere badjas voor hen in het assortiment. Deze badjas is zwart en heeft in witte letters op de rug de tekst “Do not disturb, I’m playing Fortnite”. Ook leuk om te geven als cadeau, al moet je er dan wel bij bedenken dat er regelmatig naar de tekst op de rug verwezen gaat worden, haha. Mocht je kind dus nog klusjes hebben, of huiswerk moeten maken, dan kun je deze badjas beter niet geven.
Groetjes!
SAS
