Ik kan niet wachten tot de zomer!

Ik kan niet wachten tot de zomer!

Het warme weer van de afgelopen tijd was alvast een heerlijk voorproefje voor de zomer, maar het smaakt naar meer, haha. Ik kan niet wachten tot de zomer! Daarom schrijf ik vandaag vast een blog met al mijn favoriete badjasmomenten van de zomer.

Lekker naar het strand

Het strand is denk ik een van de eerste dingen waar bijna iedereen aan denkt bij de zomer. Er is gewoon iets zo relaxed aan het zand tussen je tenen, de verkoelende zeewind, het klotsende water… nou ja de drukte is meestal minder relaxed, maar die negeren we even, haha. Maar hoezo is een dagje strand een badjasmoment? Nou, een badjas kan aan het strand heel handig zijn om bij je te hebben!

Ik gebruik zelf een badjas op het strand voor twee dingen: mijn huid rust geven van de zon en snel afdrogen aan het einde van de dag. Zonnen is hartstikke lekker, maar zeker met een lichte huid als de mijne, is het niet altijd genoeg om zonnebrandcrème op te doen. Het is juist goed om je huid af en toe even helemaal uit de zon te houden en een badjas is daar heel geschikt voor. Aan het einde van de dag, als de kinderen uit het water komen rennen en zich afspoelen onder de douche, is het handig om kinderbadjassen mee te hebben. Zo hoeven ze zich niet helemaal aan te kleden voor je terug in de auto kunt.

Luchtige katoenen badjassen voor de zomermaanden
  1. Wafel kimono badjas - 100% wafelkatoen - lichtbeige
    Wafel kimono badjas - 100% wafelkatoen - lichtbeige
    € 37,00
  2. Cawo rits badjas voor heren - groen
    Cawo rits badjas voor heren - groen
    € 139,90
  3. D-Robe badjas met capuchon - groen (witte bedrukking)
    65% korting
    D-Robe badjas met capuchon - groen (witte bedrukking)
    Normale prijs € 149,95 Speciale prijs € 50,00
  4. D-Robe badjas met capuchon - panter - groen
    70% korting
    D-Robe badjas met capuchon - panter - groen
    Normale prijs € 169,95 Speciale prijs € 50,00
  5. D-Robe badjas met capuchon - panter
    40% korting
    D-Robe badjas met capuchon - panter
    Normale prijs € 169,95 Speciale prijs € 99,90
  6. D-Robe badjas met capuchon - army
    40% korting
    D-Robe badjas met capuchon - army
    Normale prijs € 169,95 Speciale prijs € 99,90

6 producten(en)

Hangen bij het zwembad

Bij het zwembad heb je eigenlijk dezelfde voordelen van een badjas als aan het strand. Zorg er trouwens wel voor dat je altijd een katoenen badjas gebruikt als je hem op een natte huid wilt dragen. Fleece is wel lekker zacht, maar neemt nauwelijks water op. Verder is fleece trouwens ook veel te warm om op een zonnige dag te dragen. Een badjas van katoen ademt beter en absorbeert meer water.

Aan het strand en bij het zwembad vind ik het zelf altijd leuk om een lekker opvallende badjas te dragen. Een saunabadjas houd ik het liefst een beetje rustig, zodat ik niet al te veel in het oog spring bij mensen die gewoon willen relaxen, haha. Maar aan het strand of bij het zwembad mag je best felle kleuren dragen. Het is het ideale moment om eindelijk die rode of pimpelpaarse badjas uit de kast te trekken!

Chillen in de tuin

Natuurlijk hoef je in de zomer echt niet elke dag de hort op. Soms is het heerlijk om gewoon in je eigen tuin te relaxen. Een van mijn favoriete dingen om te doen in de zomer is buiten ontbijten. Als het dan nog net te fris is voor een zomeroutfit, dan kan een badjas de ideale toevoeging zijn. Vooral een badjas van satijn is voor zo’n moment super geschikt.

Waarom satijn? Het is lekker dun, waardoor je het niet juist te warm krijgt. Ook is het gewoon een super mooie stof. Vooral als je gaat voor een satijnen ochtendjas met een mooie print, zoals de lange ochtendjassen van Satin Luxury , zie je er echt koninklijk uit in je badjas. De ochtendzon op deze glanzende stof… het is gewoon een prachtig gezicht. Satijn is trouwens ook heel glad en voelt daardoor super zacht aan op je huid. Zo veel voordelen!

Dunne, stijlvolle badjassen van satijn
  1. Satijnen kimono dames ruffle borduren – 4 kleuren
    25% korting
    Satijnen kimono dames ruffle borduren – 4 kleuren
    Normale prijs € 46,50 Speciale prijs € 35,00
  2. satijnen kamerjas vlinders - kimono extra lang
    Satijnen kamerjas lang - vlinders
    € 44,95
  3. Satijnen kamerjas pantermotief
    Satijnen kamerjas pantermotief - heren
    € 44,95
  4. Satijnen kimono pantermotief
    Satijnen kimono pantermotief - dames
    Speciale prijs € 29,95 Normale prijs € 32,95
  5. Kimono satijn – 5 kleuren
    Cadeau TIP!
    Kimono satijn – 5 kleuren
    Normale prijs € 32,95 Speciale prijs € 29,00
  6. Satijnen kimono dames – licht roze
    Satijnen kimono dames – licht roze
    Speciale prijs € 29,95 Normale prijs € 32,95

6 producten(en)

Uitslapen en langzaam opstaan

Hoe heerlijk is het om op te staan en je te realiseren dat je niks hoeft te doen? Nu gebeurt dat niet zo vaak meer als je een eigen bedrijf en een gezin hebt, haha, maar die zeldzame keren dat het gebeurt zijn absoluut magisch. Lekker uitslapen tot een uur of 10, of zelfs langer, badjas aan, rustig een ontbijtje eten, misschien een aflevering van je favo serie kijken, of ouderwets een boek lezen… geweldig.

Je badjas maakt zo’n ochtend extra relaxed, omdat je nog even niet hoeft na te denken over je outfit van de dag. Je bent met één kledingstuk klaar en een badjas of ochtendjas zit ook nog eens heel comfortabel. Een badjas met ceintuur is super gemakkelijk aan en uit te trekken en past overal overheen. Ben je niet zo’n fan van zo’n strik op je buik? Dan kun je ook voor een badjas met rits of een badjas met knopen kiezen.

Met dit licht kun je toch niet slapen…

Ik moet eerlijk zeggen: uitslapen in de zomer is soms ook echt wel nodig, want ’s avonds in slaap vallen is soms echt onmogelijk. Wiens idee was het ook alweer om gordijnen met een leuk patroontje te kiezen boven lichtdichte gordijnen? Oh ja... oeps. Als het dan in de slaapkamer nog veel te licht is om in slaap te vallen, kan dat ook weer een fijn badjasmoment worden.

Je hebt de hele dag in je korte broek, rok, jurkje en/of T-shirt gelopen en het begint eindelijk een beetje af te koelen. Mooi moment om je badjas over je zomerse outfit heen te dragen. Voordeel: de zachte stof van je badjas voelt heerlijk aan op je huid, zeker nadat die een dag lang onbedekt is geweest.

Mijn favo zomerbadjassen

Oh nu heb ik nog meer zin in de zomer dan ik al had! Gelukkig hebben we een aantal leuke zomerbadjassen in het assortiment waarmee ik me goed kan voorbereiden op de warme dagen. Kijk bijvoorbeeld naar de dunne katoenen badjassen van Pastunette, of de super vrolijke bloemenbadjassen van Funky Badjas. En er is nog veel meer!

Groetjes!

SAS